27 Mart 2013 Çarşamba

Biri şu Abdullah Avcı'ya söylesin de artık milli takım oyuncularına çocuklar demeyi bıraksın. Fatih Terim, Mustafa Denizli bile "çocuklar" demiyor. Böyle saçmalık olur mu?   

8 yorum:

Tuburuk dedi ki...

Futbolcularım demesinden iyidir bence ya. Zira Burak, Selçuk, Semih, Hamit Avcı'nın değil bizim futbolcularımız.

drifter dedi ki...

tabi tabi, kesin öyle de demesin de; çocuklar da biraz ayıp oluyor yani takımın yüzde sekseninin kariyeri Avcı'yı dizinde hoplatır :)) bi yerini makamını bilsin artık U17 çalıştırıyorum sanıyor hala...
aslında severim Abdullah Avcı'yı ne de olsa Galatasaraylıdır ama sinirleniyorum bu duruma düşmesine...

Mjora dedi ki...

çok kısa sürede takım içinde inanılmaz bir uyum yakalamış gibi , herkes dakikası geldiğinde milli takım görevini yerine getirir filan diyor bi de...macaristan'ı yenicez diye tutturdu , kendini süper avrupalı bir hoca sanıyor sanırım...
ama yok olmaz böyle :D

Tuburuk dedi ki...

Açıkçası Galatasaray bu durumdayken, milli takımı dünya kupasını falan pek umursayamıyorum. Katılsak süper olur, kupayı Türkiye varken izlemek tabi ki daha eğlenceli ama ortada da Sneijder örneği var. Aklım çıktı sakatlığı ciddi diye. Sonuçta aynı risk bizim milli takımdakiler için de var ve bu beni rahatsız ediyor.

drifter dedi ki...

bikere galatasaray, fenerbahçe, beşiktaş ve trabzonspor taraftarı birbirine bu kadar hınçlıyken; milli takım diye bir şey olabilir mi?
oyuncu bundan etkilenir, her taraftar takımın yarısına diş biliyor; biri birinin şampiyonluğunu çalmış,şampiyonluk savaşı kızışmış; herkes birbirinin kuyusunu kazıyor milli takım mı kalmış allasen?
yani Mjora'ya katılıyorum uyum filan olmaz,
zaten hangi akla hizmet Semihle bekir oynuyor? madem çağırdın Gökan Zan Semih yap ya da Bekir Egemen yap bu ne şaşkınlık. Uyum peşinde olan adam böyle şapşallıklar yapar mı?
bence kendimizi menedelim rahat edelim herkes işine baksın. Bana kalırsa şampiyonlar liginden daha önemli bizim bu sene de şampiyon olmamız.
Sneider'in sakatlığı beni de endişelendirmişti ama çok önemli bişey değilmiş, zaten kendisi çıkmak istemiş sakatlanmayayım diye...
onlar da çok motive olmuş durumdalar. bu sevindirici.

Tuburuk dedi ki...

Haberler çıktı ya zaten Volkan ve Onur kavga etmiş falan diye. Bir de o kadar hadlerini bilmiyorlar ki dün Semih'e laf ediyorlar. Helal olsun Aslan'a.Her zaman her yerde kurtarıcı olacak diye bir koşul yok. Hata kontenjanını bizim maçlarda değil milli takımda doldurdu iyi oldu yazmıştı dün twitter'da biri, kesinlikle aynı fikirdeyim.
Avrupa'da devamlılık için şampiyonluk bence de çok önemli ama o konuda içim nedense çok rahat. Avrupa'da mümkün olan en ileri nokta neresi ise oraya gitmeliyiz diye bakıyorum (merhaba final, naber?).
Dünya kupasının keyfini tartışmam ama dediğim gibi seçim yapılması gereken taraflardan biri Galatasaray ise diğer tarafın kim olduğu önemsiz.

drifter dedi ki...

Volkan ve Onur'un kavgası vakai adiyeden artık zaten nasıl olmasın?
Semih'in hatasının hayırlı olduğunu düşünüyorum, o hata bir kere yapılır büyük ders olmuştur.
ah ben ne rüyalar görüyorum bi bilsen ama...
şampiyonluk konusunda keşke benim de içim senin kadar rahat olsa...
basının ve federasyonun yaptıkları ortada; bir de kendi kendimizi baltalıyoruz sahaydı, Hamitti, yönetim içi huzursuzluk falan...
çok endişeliyim, bu kadar yaklaşmışken; Real Madrid uğruna Lig şampiyonluğu gitmesin elden.
Fener yine maaşallah klasik ikinci yarı sonuna doğru pergelleri açmış vaziyette. Bir de UEFA kupalarından men edilme durumları söz konusu ki;illa şampiyonluk için kan dökecekler.
ama Aslanlar dediğin gibi yüzümüzü güldürecek inşallah öyle ya da böyle.

Tuburuk dedi ki...

Galatasaray kaosa da federasyonun alengirli islerine de alişkin. Hatta bu bizimkileri hirslandiriyor ve basariyi korukluyor diye düşünüyorum ben. O yüzden içim rahat sanirim. Ayrıca Kayseri'de oynadigimiz top da ayri bir rahatlama sebebi. Rahat ol yani ^^